• 4 godz. z pierwszej pomocy przedmedycznej

 • 30 godzin zajęć praktycznych

 • bezpłatna konsultacja przed    rozpoczęciem kursu

 • pomoc w wyrobieniu Profilu Kandydata na Kierowcę

 • pomoc w uzyskaniu zaświadczenia lekarskiego

kurs bez wykładów

kurs podstawowy

jazda doszkalająca

2h-200 zł

 • 120 minut zajęć praktycznych

 • dodatkowe wyjaśnienia dostosowane do potrzeb Kursanta

Kurs podstawowy

2300 zł

2300 zł

1300 zł


opinie

kursy na prawo jazdy kategorii B

 

Złoty, biały, czarny i czerwony samochód szkoleniowy w szkole nauki jazdy OSK Dynamic Rzeszów

Rzeszów

OSK DYNAMIC

kursy na prawo jazdy kat. B

kurs bez wykładów

Szybki "kurs bez wykładów", można rozpocząć miesiąc przed ukończeniem 18-tego roku życia. Przed przystąpieniem do szkolenia praktycznego wymagane jest zaliczenie państwowego egzaminu teoretycznego.

Warto po podjęciu decyzji o takiej formie szkolenia skontaktować się z nami, gdyż gratisowo wyjaśnimy na czym polega kurs bez wykładów. Pomożemy w wyrobieniu Profilu Kandydata na Kierowcę i uzyskaniu zaświadczenia lekarskiego. Osobą szkoloną interesujemy się do czasu zdania przez nią egzaminu praktycznego, nie tylko do czasu zakończenia kursu w Ośrodku. Postaramy się najlepiej jak umiemy przygotować Cię do samodzielnej jazdy, nie tylko do zdania egzaminu.

Kandydat na Kierowcę po uzyskaniu zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do w/w szkolenia udaje się do właściwego wydziału komunikacji i wyrabia sobie Profil Kandydata na Kierowcę kategorii „B”. Następnie samodzielnie przygotowuje się do zaliczenia państwowego egzaminu teoretycznego. Po zdaniu egzaminu można przystąpić do szkolenia praktycznego.

Szkolenie składa się z 30 godzin jazdy.

Godziny jazdy dostosowane są do indywidualnych potrzeb Kursanta.

Jeśli po zakończeniu szkolenia nie czujesz się na siłach samodzielnie jeździć samochodem zapraszamy na "jazdy doszkalające". Nie chodzi nam w tym miejscu tylko i wyłącznie o strach przed egzaminem. Musisz wewnętrznie być przekonany, że po jego zdaniu siądziesz za kierownicę i naprawdę dasz radę. Nie będzie już z boku Anioła Stróża, zdublowanych dźwigni sprzęgła i hamulca, a sytuacja na drodze przeważnie jest dynamiczna i na podjęcie decyzji nie ma zbyt wiele czasu. Często więc, zamiast wyciszać w sobie tę niepewność, lepiej jest jeszcze trochę pojeździć. Nie są to tylko dodatkowe godziny przygotowujące do zdania egzaminu państwowego, lecz również Twoje kolejne godziny przygotowujące Cię do bezpiecznej, samodzielnej jazdy. Spotkasz u nas tylko doświadczonych Instruktorów, którzy wielu młodych Ludzi nauczyli ruszyć z miejsca i radzić sobie w każdej sytuacji na drodze. Dewiza naszego szkolenia na jazdach doszkalających brzmi: Wykorzystaj tę godzinę jak najlepiej. Każdy Kursant powinien pamiętać osobę, która nauczyła Go ruszyć z miejsca po raz pierwszy.

 

kurs podstawowy

"Kurs podstawowy" na prawo jazdy kategorii „B” możesz rozpocząć trzy miesiące przed ukończeniem 18-tu lat.

Przed przystąpieniem do szkolenia zapraszamy na bezpłatną konsultację. Podamy Ci wszystkie szczegóły dotyczące przebiegu szkolenia, odpowiemy na pojawiające się pytania, przedstawimy kwestie techniczne i praktyczne. Przede wszystkim jednak pomożemy w wyrobieniu Profilu Kandydata na Kierowcę i uzyskaniu zaświadczenia lekarskiego.

Przed przystąpieniem do kursu trzeba posiadać Profil Kandydata na Kierowcę.

Szkolenie składa się z 30 godzin szkolenia teoretycznego oraz 30 godzin jazdy.

Na szkoleniu teoretycznym Kursant zdobędzie wiedzę z zakresu: aktualnych przepisów o ruchu drogowym oraz wszystkich innych przepisów ważnych dla kierowcy, tj. wymagania techniczne co do pojazdu, ubezpieczeń. Pozna zasady zachowania w sytuacjach zagrożenia życia, uczestnictwa w różnych zdarzeniach drogowych.

Na szkoleniu praktycznym zdobywamy wiedzę z zakresu pełnego wykorzystania teorii podczas ruchu pojazdu.

 • 30 godzin zajęć teoretycznych

 • 30 godzin zajęć praktycznych

 • bezpłatna konsultacja przed  rozpoczęciem kursu

 • pomoc w wyrobieniu Profilu Kandydata na Kierowcę

 • pomoc w uzyskaniu zaświadczenia lekarskiego

 

poniedziałek-sobota

07:00 - 19:00

 

kontakt

info@oskdynamic.pl

numer rachunku firmowego: 

57 1050 1562 1000 0097 2470 9499

35-303 Rzeszów
ul. Miesza I 48

wszelkie prawa zastrzeżone